Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Mały Park Bezpiecznej Rozrywki powstanie przy szkole specjalnej w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl. zaprasza na otwarcie Małego Parku Bezpiecznej Rozrywki, które będzie miało miejsce 24 czerwca 2015 roku (środa) o godzinie 11:00 w ogrodzie placówki.

„Mały Park Bezpiecznej Rozrywki” to inicjatywa społeczna, która jako jedna z dziewięciu została nagrodzona i wsparta finansowo przez Fundację AVIVA. Na konkurs inicjatyw, zorganizowany przez Fundację, wpłynęło 410 projektów z całego kraju. Dzięki aktywności placówki, stowarzyszenia „Czyń Dobro” działającego na terenie Zespołu oraz wielu przyjaciół szkoły, inicjatywa ZPSWR została wyróżniona jako szczególnie cenna i zasługująca na wsparcie finansowe.

Od kwietnia tego roku szkoła podejmowała szereg różnorodnych działań, które pozwoliły na stworzenie bezpiecznego, atrakcyjnego i przytulnego miejsca służącego podopiecznym Zespołu i ich terapii. – Wszystkim, których aktywność, praca, inicjatywa i konkretne wsparcie pozwoliły na wspólne stworzenie tego dzieła chcemy pięknie podziękować – mówi Beata Rączka, dyrektor ZPSWR w Wodzisławiu Śl.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!