Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski LYSKOR zaprasza na rajd rowerowy - Powiat Wodzisławski

LYSKOR zaprasza na rajd rowerowy

Stowarzyszenie „LYSKOR” zaprasza do udziału w V rajdzie rowerowym po terenie gmin do niego należących. Zapisy na imprezę trwają do 19 września.

Rajd odbędzie się w sobotę 24 września. Rozpocznie się i zakończy na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzyżkowicach. Szacowana długość trasy to ok. 30 km. W rajdzie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, a także dzieci i młodzież pod opieką osób dorosłych.

Przebieg trasy oraz przystanki, na których będzie można dołączyć do rajdu, prezentuje się następująco:

START: OSP w Krzyżkowicach – godz. 10:00
– Bazylika, rynek w Pszowie – godz. 10:55
– Kalwaria Pszowska – godz. 11:50
– OSP w Pstrążnej – godz. 12:40
META: OSP w Krzyżkowicach

Regulamin, karta zgłoszenia i oświadczenie do pobrania w biurze stowarzyszenia oraz na stronie internetowej www.lyskor.pl

Chętni do udziału w rajdzie proszeni są o zgłaszanie udziału (doręczenie podpisanej karty zgłoszenia uczestnika oraz oświadczenia osobiście lub mailem) do 19 września 2016 r. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Plakat rajd 2016