Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ludzie o "Złotym sercu 2012" - Powiat Wodzisławski

Ludzie o „Złotym sercu 2012”

W minioną sobotę, 29 września, w sali Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach już po raz jedenasty odbyła się uroczystość uhonorowania laureatów tytułu „Człowiek o złotym sercu 2012".

Kapituła tytularna wyróżniła tym zaszczytem trzy osoby: ks. Grzegorza Gwoździa – proboszcza parafii pw. Ducha Świętego w Osinach, Andrzeja Nowaka z Gorzyc oraz Artura Szwedę z Olzy. Tytuły wręczył oraz gratulacje złożył redaktor naczelny gazety „U Nas” Daniel Jakubczyk. W imieniu samorządu gminy życzenia i słowa uznania przekazał przewodniczący rady gminy Krzysztof Małek oraz sekretarz gminy Maria Władarz.  Ciepłe słowa pod adresem laureatów skierował także starosta powiatu wodzisławskiego Tadeusz Skatuła.

Tradycyjnie dla laureatów oraz zaproszonych gości przygotowany został program artystyczny. Wystąpił akordeonista Andrzej Caniboł, chór „Lira” z Osin pod kierunkiem Małgorzaty Blutko oraz „Śpiewająca Rodzinka”, którą prowadzi Urszula Makosz z WDK Gorzyce.