Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kurs pierwszej pomocy dla mam - Powiat Wodzisławski

Kurs pierwszej pomocy dla mam

Regionalne Stowarzyszenie Kulturalne - Ośrodek Młodzieżowy Flota Młodych w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zaprasza mamy z powiatu wodzisławskiego na kurs pierwszej pomocy w wypadkach z małymi dziećmi. Kurs współfinansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim w ramach projektu "Szczęśliwa Kobieta - Rodzinie na zdrowie..." .

Praktyczna forma zajęć pozwoli wszystkim przybyłym mamom poznać i przećwiczyć podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy w wypadkach z małymi dziećmi. Drugą już edycję warsztatów poprowadzi doświadczony instruktor medyczny, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące zachowania się w nagłych sytuacjach.

Pięciogodzinne warsztaty odbędą się 12 maja od godz.15.00 w Młodzieżowym Ośrodku Flota Młodych przy ul. 26 Marca 51 w Wodzisławiu Śl. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy pod numerem 603 909 500 lub osobiście w Młodzieżowym Ośrodku „Flota Młodych – Port Wodzisław Śl.”.

Podczas warsztatów organizator zapewnia opiekę nad małymi dziećmi w Kąciku Malucha.