Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Krzysztof Justyński nowym komendantem śląskiej policji - Powiat Wodzisławski

Krzysztof Justyński nowym komendantem śląskiej policji

Dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim, inspektor Krzysztof Justyński, został wczoraj powołany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Krzysztof Justyński otrzymał nominację z rąk Ministra w obecności Sekretarza Stanu Jarosława Zielińskiego, nadzorującego służby mundurowe. Już niebawem nowy szef śląskich policjantów zostanie oficjalnie wprowadzony na swoje stanowisko w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śl.