Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kredyty, pożyczki, lokaty - porady dla konsumentów korzystających z usług instytucji finansowych - Powiat Wodzisławski

Kredyty, pożyczki, lokaty – porady dla konsumentów korzystających z usług instytucji finansowych

Jak informuje Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta, Dariusz Kalemba, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów na swojej stronie internetowej stworzył zakładkę z poradami dla konsumentów korzystających z usług instytucji finansowych.

Ma ona formę odpowiedzi na ponad 40 pytań, najczęściej zadawanych przez słabszych uczestników rynku. W jednym miejscu znaleźć można najważniejsze informacje, jakie powinien otrzymać konsument przed skorzystaniem z oferty pożyczki, kredytu czy lokaty.