Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z organizacjami pozarządowymi projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie określenia zasad zbywania, oddawania w dzierżawę, najem, użytkowanie oraz użyczenie aktywów trwałych samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, dla których Powiat Wodzisławski jest podmiotem tworzącym - Powiat Wodzisławski

Ogłoszenie Starosty Wodzisławskiego z dnia 3 września 2014r. w sprawie konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w przepisie art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2010r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie określenia zasad zbywania, oddawania w dzierżawę, najem, użytkowanie oraz użyczenie aktywów trwałych samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, dla których Powiat Wodzisławski jest podmiotem tworzącym.

1.  Przedmiot konsultacji: projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie określenia zasad zbywania, oddawania w dzierżawę, najem, użytkowanie oraz użyczenie aktywów trwałych samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, dla których Powiat Wodzisławski jest podmiotem tworzącym.

2.  Formy konsultacji: wyrażenie opinii skierowanej na piśmie do komórki odpowiedzialnej za konsultacje (opinia powinna zostać podpisana przez osobę/osoby upoważnione do reprezentowania organizacji).

3.  Termin konsultacji: od dnia 3 września 2014r. do dnia 17 września 2014r.

4.    Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej
ul. Pszowska 92 a