Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie: uchwalenia „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu wodzisławskiego” - Powiat Wodzisławski

Ogłoszenie Starosty Wodzisławskiego z dnia 16 stycznia 2014 r.

Na podstawie uchwały Nr XVII/197/2012 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 26 kwietnia 2012 r. Starosta Wodzisławski informuje o konsultacjach z mieszkańcami powiatu wodzisławskiego projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie: uchwalenia „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu wodzisławskiego”.

Opinie można zgłaszać w terminie do 14 lutego 2014 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: autobusy@powiatwodzislawski.pl, podpisane imieniem i nazwiskiem zgłaszającego.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Projekt uchwały – POBIERZ
Załącznik do uchwały – Plan