Konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie przyjęcia „Strategii Rozwoju Powiatu Wodzisławskiego na lata 2015 – 2025”

Ogłoszenie z dnia 1 kwietnia 2015 r.

1. Przedmiot konsultacji:
projekt Uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie przyjęcia „Strategii Rozwoju Powiatu Wodzisławskiego na lata 2015 – 2025”

2. Formy konsultacji:
konsultacje przeprowadzane będą w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji.
Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: marzena.gaca@powiatwodzislawski.pl.

3. Termin konsultacji:
od dnia 1 kwietnia 2015 r. do dnia 30 kwietnia 2015 r. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego.

4. Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Wydział Strategii i Rozwoju Powiatu
ul. Pszowska 92 a