Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zaprasza mieszkańców powiatu oraz organizacje pozarządowe do udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Wodzisławskiego.

Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego

Przedmiot konsultacji:

Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Wodzisławskiego.

Formy konsultacji:

1/ wyrażenie opinii na piśmie skierowanej do komórki odpowiedzialnej za konsultacje (opinia powinna zostać podpisana przez osobę/osoby upoważnione do reprezentowania organizacji (dotyczy NGO)

Termin konsultacji:

Od 3 listopada 2017 r. do 17 listopada 2017 r.

Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:

Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej
ul. Pszowska 92 a
44-300 Wodzisław Śląski

Uchwała Zarządu Powiatu w sprawie przeprowadzenia konsultacji – POBIERZ (PDF 407 KB)

Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego, będący przedmiotem konsultacji – POBIERZ (PDF 1 MB)