Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami - opłaty manipulacyjne i dodatkowe w przewozach pasażerskich - Powiat Wodzisławski

Konsultacje z mieszkańcami – opłaty manipulacyjne i dodatkowe w przewozach pasażerskich

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zaprasza mieszkańców powiatu wodzisławskiego do udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego.

Przedmiot konsultacji:

Projekt uchwały w sprawie: określenia sposobu ustalania wysokości opłat dodatkowych oraz opłaty manipulacyjnej w powiatowym regularnym przewozie osób dla którego organizatorem jest Powiat Wodzisławski – POBIERZ (PDF 505 KB)

Forma konsultacji:

Konsultacje przeprowadza się w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

transport@powiatwodzislawski.pl

Termin i zasięg terytorialny konsultacji: konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego od 20 lipca 2017 r. do 4 sierpnia 2017 r.

Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Wydział Komunikacji i Transportu, Referat Transportu, ul. Pszowska 92 a, 44-300 Wodzisław Śląski

Uchwała Zarządu Powiatu w sprawie przeprowadzenia konsultacjiPOBIERZ (PDF 334 KB)