Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje projektu uchwały w sprawie „ustalenia kryteriów i trybu przyznawania nagród dla nauczycieli szkół i placówek oświatowych Powiatu Wodzisławskiego za ich osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej” - Powiat Wodzisławski

Ogłoszenie z dnia 17 lipca 2014 roku w sprawie konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego.

1.    Przedmiot konsultacji:

projekt uchwały w sprawie: „ustalenia kryteriów i trybu przyznawania nagród dla nauczycieli szkół i placówek oświatowych Powiatu Wodzisławskiego za ich osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej”

2.    Formy konsultacji: zgłoszenie opinii i uwag na adres: oswiata@powiatwodzislawski.pl

3.    Termin konsultacji: od dnia 17 lipca 2014 roku do 31 lipca 2014 roku.

4.    Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:

Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego
ul. Pszowska 92 a