Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje dokumentacji do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 - Powiat Wodzisławski

W związku z toczącymi się pracami nad Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, zapraszamy mieszkańców Powiatu Wodzisławskiego do udziału w konsultacjach dokumentacji obejmującej:

1.    Projekt Strategii Rozwoju Subregionu Zachodniego,
2.    Projekt Strategii Regionalnych Inwestycji Terytorialnych,
3.    Zarys 6 wiązek projektów, zdefiniowanych dotychczas przez samorządy tworzące Związek Subregionu Zachodniego.

Dokumenty te mają służyć realizacji celów i zamierzeń jednostek samorządu terytorialnego tworzących Związek Subregionu Zachodniego i będą stanowić podstawę do ubiegania się przez te samorządy o dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Regionalnych Inwestycji Terytorialnych.

Wszelkie uwagi do dokumentów można zgłaszać na załączonym formularzu do dnia 15 września 2014r. drogą elektroniczną na adres mailowy marzena.gaca@powiatwodzislawski.pl lub złożyć w kancelariach Starostwa przy ul. Bogumińskiej 2 lub przy ul. Pszowskiej 92a w godzinach pracy Urzędu.

Formularz zgłaszania uwag – POBIERZ
Strategia Regionalnych Inwestycji Terytorialnych POBIERZ