Konstultacje z mieszkańcami projektu uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy oraz planu dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wodzisławskiego

Ogłoszenie z dnia 5 marca 2014r. w sprawie: przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Powiatu Wodzisławskiego projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy oraz planu dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wodzisławskiego.

Postanawia się przeprowadzić konsultacje z mieszkańcami Powiatu Wodzisławskiego projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy oraz planu dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wodzisławskiego.

1.    Termin rozpoczęcia konsultacji ustala się na dzień 6.03.2014r.
2.    Termin zakończenia konsultacji nastąpi 19.03.2014r.
3.    Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego.

Konsultacje przeprowadzane będą w formie  forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji.

Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zdrowopow@powiatwodzislawski.pl.

Za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji Projektu uchwały odpowiedzialny jest Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego.