Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs ortograficzny dla pracowników oświaty – zgłoś się! - Powiat Wodzisławski

Konkurs ortograficzny dla pracowników oświaty – zgłoś się!

Już 17 czerwca w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl. odbędzie się kolejna, jedenasta edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego Pracowników Oświaty „Z przymrużeniem oka” pod patronatem Starosty Powiatu Wodzisławskiego.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy pracownicy oświaty – kadra kierownicza, nauczyciele, księgowi, obsługa administracyjna szkół, a także nauczyciele bibliotekarze i kierownicy świetlic.  Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach: „Bezbłędny Nauczyciel” i „Bezbłędny Pracownik Administracji”.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie mogą  przesyłać zgłoszenia na adres mkrupa@podn.wodzislaw.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń: 13 czerwca 2013 r.

Organizatorzy: Katarzyna Hawel i Marek Krupa

Wszelkich informacji udziela p. Katarzyna Hawel pod nr tel: 885 267 753