Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs na najlepszy film promujący szkołę/placówkę Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Konkurs na najlepszy film promujący szkołę/placówkę Powiatu Wodzisławskiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy, najciekawszy lub najbardziej interesujący film promujący szkołę Powiatu Wodzisławskiego. Głosowanie ruszy 29 maja o godz. 8:00 i potrwa do 7 czerwca 2017 r.

logo powiatu

Szkoły i placówki oświatowe Powiatu Wodzisławskiego, przygotowując się do tegorocznego naboru, postanowiły w nieco inny niż zazwyczaj sposób dotrzeć z informacją o swojej ofercie edukacyjnej do młodzieży gimnazjów. W tym celu przygotowane zostały filmy promocyjne, które udostępnialiśmy m.in. na naszym profilu facebookowym. Teraz ogłoszono konkurs na najlepszy, najciekawszy, najbardziej interesujący film.

Głosować będzie można od 29 maja za pomocą formularza, jaki zostanie udostępniony na Platformie Edukacyjnej Powiatu Wodzisławskiego www.powiatwodzislawski.pl/oswiata o godz. 8:00 aż do 7 czerwca do godz. 15:00. Uwaga, aby móc wziąć udział w głosowaniu należy posiadać konto poczty gmail.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

Filmy biorące udział w konkursie:

• Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Rydułtowach

• Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim

• Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim

• I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Ślaskich w Wodzisławiu Śląskim

• Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Radlinie

• Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach