Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Komunikacja autobusowa PKS w dniach 1-5 maja - Powiat Wodzisławski

Komunikacja autobusowa PKS w dniach 1-5 maja

Informujemy, że 2, 4 i 5 maja są dniami wolnymi od nauki w szkołach ponadgimnazjalnych. W związku z tym w tych dniach autobusy komunikacji autobusowej […]

autobus PKS

Informujemy, że 2, 4 i 5 maja są dniami wolnymi od nauki w szkołach ponadgimnazjalnych. W związku z tym w tych dniach autobusy komunikacji autobusowej PKS (linie nr 31-41), dla której organizatorem jest Powiat Wodzisławski, kursują jak w dni wolne od nauki szkolnej, tzn. realizowane są wyłącznie kursy oznaczone w rozkładzie jazdy literami D i H.

Przypominamy jednocześnie, że w dni świąteczne 1 maja i 3 maja autobusy PKS nie kursują.