Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kolejne szkolenie dla NGO w ramach "DZIAŁAJ LOKALNIE 2015" - Powiat Wodzisławski

Kolejne szkolenie dla NGO w ramach „DZIAŁAJ LOKALNIE 2015”

W związku z naborem projektów do programu „Działaj Lokalnie” Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika organizuje szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z terenu powiatu wodzisławskiego.

Szkolenie obejmuje ogólną informację na temat Ogólnopolskiego Programu Działaj Lokalnie oraz warsztaty z zakresu wypełniania wniosku aplikacyjnego. Na spotkaniach szkoleniowych uczestnicy zapoznają się z regulaminem, wymogami formalnymi oraz specyfikacją konkursu.

Szkolenie odbędzie się 14 maja br. (czwartek) o godz. 16.00 w Świetlicy wiejskiej w Osinach (gm. Gorzyce) przy ul. 7 Kwietnia 2).

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Agnieszka Pytlik z CRIS-u: tel. 32 739 55 12 wew. 107, agnieszka.pytlik@cris.org.pl

Na szkolenia zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedszkoli publicznych, szkół publicznych, instytucji kultury, bibliotek publicznych, ośrodków pomocy społecznej oraz grup nieformalnych z terenu powiatu wodzisławskiego.