Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kolejna okazja do skorzystania z bezpłatnej mammografii - Powiat Wodzisławski

Kolejna okazja do skorzystania z bezpłatnej mammografii

Tym razem specjalny pojazd przyjedzie do Wodzisławia Śl., Czyżowic i Radlina.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Najbliższa okazja do zrobienia bezpłatnych badań będzie już w przyszłym tygodniu. 20 lutego mammobus zostanie ustawiony przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 8 oraz Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach przy ul. Strażackiej 8. Następnego dnia, 21 lutego, przyjedzie natomiast do Radlina (Miejski Ośrodek Kultury,  ul. Mariacka 9).

By skorzystać z badania należy zarejestrować się pod numerem telefonu 58 666 24 44, w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-20, w sobotę od 9 -15  lub on-line na stronie http://www.mammo.pl.