Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kiermasz ofert pracy w Radlinie - Powiat Wodzisławski

Kiermasz ofert pracy w Radlinie

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP Radlin oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Sejmu Śląskiego w Radlinie zapraszają w najbliższy piątek do udziału w Kiermaszu Ofert Pracy.

Kiermasz odbędzie się 30 maja, w godzinach od 12.00 do 14.00, na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie przy ul. Orkana 23.

W trakcie kiermaszu młodzież ucząca się oraz osoby poszukujące będą miały okazję odwiedzić stoiska filii Młodzieżowego Biura Pracy z Rybnika oraz Punktu Pośrednictwa Pracy z Radlina i Wodzisławia Śląskiego, gdzie będą mogli zapoznać się z ofertami pracy zarówno sezonowej, jak i stałej.

Zainteresowani ofertami szkoleń, staży oraz praktyk będą mogli zaczerpnąć informacji na temat zasad rekrutacji w realizowanych przez OHP projektach w ramach „Gwarancji dla Młodzieży” oraz zapoznać się z tematyką szkoleń realizowanych przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego EFS.

Z kolei osoby zainteresowane wsparciem z zakresu doradztwa oraz poradnictwa zawodowego będą mogły skorzystać z usług doradcy zawodowego z pszowskiego Młodzieżowego Centrum Kariery OHP.

Plakat – POBIERZ