Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Karnawałowy bal maskowy dla osób niepełnosprawnych - Powiat Wodzisławski

Karnawałowy bal maskowy dla osób niepełnosprawnych

W środę w czyżowickim domu kultury odbył się bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych. Zabawę od jedenastu lat organizuje Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Perła" w Wodzisławiu Śląskim.

Wśród uczestników imprezy były zaprzyjaźnione ośrodki z powiatu wodzisławskiego oraz podopieczni z ośrodków z Bielska Białej, Knurowa i Rybnika. Wspaniałą zabawę oraz dobrą atmosferę zapewnił wodzirej wraz z zespołem muzycznym, który na początek zaprosił wszystkich zabranych do odtańczenia poloneza. W pierwszej parze zatańczyli Pani Renata Hernik, dyrektor ośrodka „Perła” i  Pan Zbigniew Seemann, członek Zarządu Powiatu.

Podczas balu odbywały się liczne konkursy z nagrodami. Tradycyjnie,  jak co roku,  każdy uczestnik mógł się wykazać pomysłem na oryginalne przebranie, a najlepsze kostiumy zostały nagrodzone. Trwający kilka godzin bal był zatem dla uczestników okazją do dobrej zabawy oraz  spędzenia czasu w sympatycznej i wesołej atmosferze.