Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kabaret Nowaki wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury - Powiat Wodzisławski

Kabaret Nowaki wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury

Kabaret Nowaki z programem "Śmiechokalipsa" świętować będzie jubileusz 10-lecia obecności na scenie. Artyści wystąpią w sobotę, 21 października o godzinie 16:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Kabaret Nowaki od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Tworzą go: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Liczne spektakle i programy telewizyjne to bogate doświadczenie, które pozwala określić artystów mianem ekspertów w dziedzinie żartu.

Świętując swój jubileusz, Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Będzie to okazja, by zobaczyć nowe perypetie znanych już postaci, a także ulubionych bohaterów w absolutnie zaskakujących sytuacjach. Przez niemal dwie godziny „Śmiechokalipsy” Nowaki zafundują publiczności moc emocji, śmiechu i niewybrednej zabawy. Nie zabraknie też odrobiny improwizacji i interakcji z widzami.