Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śl.: występ Kabaretu Młodych Panów - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śl.: występ Kabaretu Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 22 i 23 marca. Zobaczymy ich w nowym programie pt. "Bogowie".

Wodzisławska publiczność już nie raz miała okazję doskonale bawić się w towarzystwie Kabaretu Młodych Panów. Tym razem grupa kabaretowa na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury pojawi się czterokrotnie. Premierowy, z pewnością zaskakujący i skutecznie rozweselający spektakl „Bogowie”, będziemy mieli okazję zobaczyć 22 (środa) i 23 (czwartek) marca o godzinach 17:30 i 20:30 każdego dnia.

– Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile „bogiem” własnego życia – zachęcają wciąż Młodzi Panowie.

Wobec takiej rekomendacji nie sposób przejść obojętnie! Czy będzie śmiesznie? Czy będzie nieszablonowo? W końcu, czy będzie bosko? Bez zastanowienia odpowiedzieć możemy sobie, że tak. Dlatego warto wygospodarować sobie czas i spędzić go w Wodzisławskim Centrum Kultury z Kabaretem Młodych Panów w roli głównej.

– To jedno z pierwszych wydarzeń artystycznych, które proponujemy wodzisławskiej publiczności w nowej, wyremontowanej sali widowiskowej. Kabaret Młodych Panów jest gwarancją dobrej zabawy i wydarzeniem z najwyższej kabaretowej półki – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Tymczasowo na widowi rozstawione zostaną wyściełane krzesła.

Bilety w cenie 60 zł można rezerwować pod nr tel. (32) 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W weekend – na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.
W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.