Strona startowa Aktualności i wydarzenia, Czas wolny

Wodzisław Śl.: Reggae Festiwal!

Już 28 i 29 lipca Bednarek, Tabu, Dubska, East West Rockers oraz Illbilly Hitec i inni wystąpią podczas Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi 2017 - Reggae Festiwalu! 14. edycja imprezy odbędzie się na stadionie miejskim przy u. Bogumińskiej.

Tegoroczna edycja imprezy „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi – Reggae Festiwal” z pewnością spełni oczekiwania fanów tej muzyki. Atrakcyjni wykonawcy, widowiskowe koncerty, niezawodna publiczność i świetna atmosfera – to wszystko sprawi, że w dwa festiwalowe dni bawić będziemy się wyśmienicie. Po raz kolejny gorące rytmy rozbrzmiewać będą na stadionie miejskim, gdzie znajdzie się również druga scena sound systemowa ze strefą chill out na plaży. Dodatkowymi atrakcjami będą m.in. warsztaty bębniarskie czy stoisko z festiwalowymi gadżetami. Nie zabraknie też miejsca pod namiot. Na czas festiwalu na stadionie otwarty zostanie Punkt Informacji Turystycznej.

Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile w Wodzisławiu Śląskim! Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal organizuje dla miasta Wodzisławia Śląskiego Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl

Źródło: Wodzisławskie Centrum Kultury