Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już wkrótce kolejna edycja koncertu "Blues dla niepełnosprawnych" - Powiat Wodzisławski

Już wkrótce kolejna edycja koncertu „Blues dla niepełnosprawnych”

Koncert odbędzie się 8 września na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „ Olza”. W ramach koncertu wystąpi KAJETAN DROZD BAND.

Zgłoszenia ośrodków zajmujących się pomocą osobom niepełnosprawnym można wysyłać do 5 września (wtorek) mailowo: kultura@powiatwodzislawski.pl, podając dokładną liczbę uczestników oraz opiekunów lub telefonicznie: 32 412 09 62.

Celem imprezy jest nie tylko integracja osób niepełnosprawnych, ale również umożliwienie tym osobom prowadzenia normalnego życia oraz korzystania z powszechnie dostępnych form zabawy i rozrywki.

Organizatorem imprezy jest Powiat Wodzisławski.
Patronat medialny:
Nasze Sprawy, Radio90, TVP 3 Katowice, Nowiny Wodzisławskie, Nowiny.pl.

Przyjdź, zobacz, posłuchaj! Wstęp bezpłatny.

Regulamin – POBIERZ