Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już w niedzielę powiatowe spotkanie z muzyką - Powiat Wodzisławski

Już w niedzielę powiatowe spotkanie z muzyką

W najbliższą niedzielę, 25 stycznia o godz. 15.15 w Bazylice Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Pszowie odbędzie się noworoczny koncert Fundacji Muzycznej Orkiestry KWK Anna im. Wiktora Kamczyka pod dyrekcją Adama Bobra.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno klasyczne kolędy, jak również znane, polskie i zagraniczne utwory świąteczne w wykonaniu solistów Operetki w Gliwicach i Teatru Muzycznego „Castello” w Mosznej – Tomasza Białek i Magdaleny Witoszek.

Koncert odbędzie się w ramach zadania publicznego „Powiatowe spotkania z muzyką”, współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.