Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już od poniedziałku rusza Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażowej - Powiat Wodzisławski

Siatkarski Klub "Górnik Radlin" zaprasza na cykl turniejów organizowanych w ramach V Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej.

Pierwsze zawody ruszają już w poniedziałek 19 czerwca. Kolejne odbędą się: 20 czerwca, 22 czerwca, 15 lipca oraz 5 sierpnia.

Turnieje będą rozgrywane na boisku Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie, a finał turnieju – na boisku przy Placu Radlińskich Olimpijczyków.

Więcej informacji na plakacie.