Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już jutro turniej rodzinny w ramach „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej 2014” - Powiat Wodzisławski

W sobotę 26 lipca, na terenie Ośrodka Wodnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się kolejny turniej w ramach „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej 2014.” organizowanego przez Siatkarski Klub „Górnik Radlin” i współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

W trzecim już turnieju organizowanym przez klub z Radlina spotkają się rodziny.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów, od godz. 9.30. Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na godz. 10.00.

Regulamin – TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Powiatu Wodzisławskiego.