Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski W sobotę integracyjny turniej w kręgle - Powiat Wodzisławski

W sobotę integracyjny turniej w kręgle

Stowarzyszenie „Czyń Dobro” działające przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim zaprasza osoby niepełnosprawne intelektualnie w wieku powyżej 16 lat do udziału w V Powiatowym Integracyjnym Turnieju w Kręgle dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

Zawody odbędą się 2 kwietnia 2016, w sobotę, o godz. 9:30, w kręgielni hotelu „Amadeus” w Wodzisławiu Śl. ul. Jastrzębska 9. W turnieju wezmą udział osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, mieszkające na terenie powiatu wodzisławskiego, które ukończyły 16 lat oraz cieszą się zdrowiem pozwalającym na grę w kręgle.

Organizator nie zapewnia transportu zawodników na turniej ani nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczestników w drodze na zawody i z zawodów. Więcej informacji w imieniu organizatora udzielają: Marlena Salamon-Żymełka tel. 511058613 oraz Aleksandra Tatarczyk-Sobek tel. 722991722.

Do pobrania: regulamin turnieju wraz z kartą zgłoszeniową (plik .doc).

V Powiatowy Integracyjny Turniej w Kręgle dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie odbywa się dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Wodzisławskiego.