Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jutro bijemy Rekord Guinnessa w lekcji tańca samby! - Powiat Wodzisławski

Jutro bijemy Rekord Guinnessa w lekcji tańca samby!

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz Stowarzyszenie ,,Radlińska Przystań” serdecznie zapraszają do uczestnictwa w „Pikniku Integracyjnego Osób Niepełnosprawnych”. Impreza odbędzie się już jutro w godzinach 10:00-15:00 na terenie ośrodka wypoczynkowego ,,Olza”. Podczas imprezy odbędzie się m.in. próba bicia rekordu Guinnessa w lekcji tańca samby.

Tegoroczny piknik będzie największym wydarzeniem w województwie śląskim promującym spotkanie, integrację i zabawę z udziałem osób niepełnosprawnych. Ma on służyć zwiększeniu świadomości i korzyści płynących z integracji osób niepełnosprawnych.

W tym roku przewidujemy moc atrakcji przede wszystkim:

• przejażdżka na motocyklach typu Chopper;
  • fotobudka;
  • kącik manualny;
  • zabawa w dmuchanej kuli;
  • przejażdżka rowerkami wodnymi;
  • pokaz elementów dogoterapii;
  • mecz piłki siatkowej na piasku;
  • pieczenie kiełbasek;
  • zabawa taneczna z dj-em.

Ponadto będzie możliwość wzięcia udziału w konkurencjach sportowych, malowaniu twarzy, będą także występy kuglarzy, który będzie częstował cukierkami, modelowanie balonów oraz spektakularne pokazy strażaków.

Zapewniamy, że ośrodek wypoczynkowy „Olza” będzie jutro miejscem niezapomnianych wrażeń, ekscytujących chwil i fantastycznie spędzonego czasu pośród zieleni oraz wody.

W samo południe uczestnicy Pikniku podejmą próbę bicia Rekordu Guinnessa w lekcji tańca samby. Organizatorem przedsięwzięcia jest Powiat Wodzisławski – Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim.

Chcemy udowodnić, że wspólnie – osoby pełnosprawne i z niepełnosprawnościami – możemy ustanowić nowy Rekord Guinnessa, dlatego serdecznie zapraszamy jutro do Olzy jak największą liczbę osób!!!