Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski JESIENNA EDYCJA PROJEKTU „SZCZĘŚLIWA KOBIETA – RODZINIE NA ZDROWIE…” DLA PAŃ Z POWIATU WODZISŁAWSKIEGO - Powiat Wodzisławski

Polskie Towarzystwo Kulturalne – Młodzieżowy Ośrodek „Flota Młodych – Port Wodzisław Śl” zaprasza wszystkie panie z powiatu wodzisławskiego do wzięcia udziału w jesiennej edycji programu „Szczęśliwa Kobieta - Rodzinie na Zdrowie...”. Projekt jest współfinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim. Udział w nich jest bezpłatny.

W najbliższym czasie odbędą się spotkania warsztatowe:

• 13 października 2012 r., godz. 16.00 – „Rady nie od parady, czyli jak zdrowo żywić swoje dziecko, rodzinę” – spotkanie z dietetykiem.
  • 24 listopada 2012 r., godz.16.00 –  „Zdrowy obraz siebie” – spotkanie z psychologiem.
  • 27 października, 10 listopada 2012 r, godz.15.00 – 2 edycje kursu pomocy przedmedycznej w wypadkach z małymi dziećmi.

W trakcie spotkań – warsztatów z dietetykiem, psychologiem – organizatorzy przygotowali Kącik Malucha dla dzieci do lat 7.

Mamy z małymi dziećmi mogą wziąć również udział w  zajęciach prowadzonych metodą Weroniki Sherborne . Zajęcia wspaniale rozwijają dużą motorykę u dzieci oraz  wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodzicem.

Proponowane  terminy zajęć:

• 16, 30 października
  • 13, 27 listopada
  • 4, 11 grudnia

Zajęcia trwają od godz.16.30 do 17.30. Wskazany sportowy, wygodny strój mamy i dziecka.

Adres: Młodzieżowym Ośrodku „Flota Młodych – Port Wodzisław Śl.” , ul. 26 Marca 51,    44-300  Wodzisław Śląski.

Zapisy:  tel.: 603 909 500; e-mail: biuro@ptk-opp.pl