Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Irlandzkie show w Wodzisławskim Centrum Kultury - Powiat Wodzisławski

Irlandzkie show w Wodzisławskim Centrum Kultury

Wyjątkowe połączenie celtyckiej muzyki, irlandzkiego tańca oraz pantomimy zobaczymy tylko w Wodzisławskim Centrum Kultury. Już w sobotę, 1 października o godzinie 18:00 na jednej scenie w spektaklu "Dance Away" wystąpią Carrantuohill, Ireneusz Krosny i formacja Salake.

„Dance Away” to spektakl, w którym nie pada zbyt wiele słów, w zamian artyści zapewnią publiczności moc muzyki, tańca i dobrej zabawy. Wystąpią w nim nagrodzeni Fryderykiem zdobywcy złotej i platynowej płyty muzycy z Carrantuohill, mistrzowie świata w tańcu irlandzkim Salake oraz niekwestionowany specjalista od pantomimy Ireneusz Krosny.

Stworzą wspólne widowisko artystyczne łączące te trzy gatunki sztuki, w którym fantastyczna muzyka folkowa przeplata się z energetycznym i niezwykle widowiskowym tańcem irlandzkim oraz wielką dawką wspaniałego humoru.