Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyniku przeprowadzonego I przetargu pisemnego nieograniczonego dot. sprzedaży nieruchomości zabudowanej z zasobu Skarbu Państwa, położonej na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego - Powiat Wodzisławski

W dniu 23 maja 2016 roku o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 2 odbył się I przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż z zasobu Skarbu Państwa nieruchomości gruntowej w Wodzisławiu Śląskim.

Nieruchomość  obejmuje działkę nr 677/8 o pow. 0.0659 ha, karta mapy 3,obręb Wilchwy, zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem byłego laboratorium KWK „ Marcel-Ruch 1Maja” o pow. uż. 486,88 m 2 i kub. 1649,00 m3, zapisana w księdze wieczystej GL1W/00052473/6, prowadzonej przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim, gdzie działy III i IV księgi wieczystej wolne są od wpisów (obciążeń).

Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 143.900,00 zł (słownie: sto czterdzieści trzy tysiące dziewięćset złotych 00/100) zwolniona z podatku VAT.Wadium w wysokości 15.000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych 00/100).

Przetarg zakończył się wynikiem negatywnym ze względu na to, iż nie wpłynęła ani jedna oferta.