Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyniku przeprowadzonego I przetargu pisemnego nieograniczonego dot. sprzedaży nieruchomości zabudowanej z zasobu Skarbu Państwa, położonej na terenie miasta Radlin - Powiat Wodzisławski

W dniu 1 lipca 2014 roku o godz. 1000 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 2, odbył się I przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż z zasobu Skarbu Państwa, nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym dwurodzinnym położonym w Radlinie przy ul. Makuszyńskiego 15, geodezyjnie oznaczonej jako działka nr 2068/275 o pow. 0,1277 ha, karta mapy 2, obręb Radlin, zapisanej na rzecz Skarbu Państwa w księdze wieczystej nr GL1W/00057967/1 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim, gdzie dział III i IV ww. księgi wieczystej jest wolny od wpisów.

Cena wywoławcza nieruchomości  289.722,81 zł (słownie: dwieście  osiemdziesiąt dziewięć  tysięcy siedemset dwadzieścia dwa  złote 81/100 ) brutto w  tym 23 % podatku VAT. Wadium w  wysokości   29.000,00 zł (słownie: dwadzieścia dziewięć tysięcy  złotych).

Przetarg zakończył się wynikiem negatywnym ze względu  na to, iż  nie dokonano wpłaty wadium w wyżej wymienionej wysokości do dnia 27 czerwca  br., wobec czego w dniu 1  lipca  2014r. nikt nie przystąpił do przetargu na  sprzedaż  przedmiotowej nieruchomości.