Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyborze Wykonawcy na realizację zamówienia pn. „Usługa cateringu dla 60 osób, podczas konferencji podsumowującej projekt pn. „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego - narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej” w dniu 20.08.2015 r.” - Powiat Wodzisławski

Informacja o wyborze Wykonawcy na realizację zamówienia pn. „Usługa cateringu dla 60 osób, podczas konferencji podsumowującej projekt pn. „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego – narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej” w dniu 20.08.2015 r.”

Zamówienie pn. „Usługa cateringu dla 60 osób, podczas konferencji podsumowującej projekt pn. „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego - narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej” w dniu 20.08.2015r.” (Rozeznanie rynku / Zapytanie ofertowe z dnia 05.08.2015r. nr WSR.042.5.4.2014) współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013 zostanie udzielone:

Service Catering Dariusz Modzelewski, ul. 1 Maja 5, 44-325 Mszana.

Firma ta przedstawiła najkorzystniejszą ofertę cenową.

logo - SIP

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013