Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyborze Wykonawcy na realizację usługi pn. „Usługa publikacji ogłoszenia w prasie regionalnej w ramach projektu pn. „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego - narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej” - Powiat Wodzisławski

Informacja o wyborze Wykonawcy na realizację usługi pn. „Usługa publikacji ogłoszenia w prasie regionalnej w ramach projektu pn. „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego – narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej”

Zamówienie na usługę publikacji ogłoszenia w prasie regionalnej w ramach projektu pn. „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego - narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej” (Rozeznanie rynku / Zapytanie ofertowe z dnia 30.07.2015 r. nr WSR.042.5.4.2014) współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013 zostanie udzielone:

Polska Press Sp. z o.o., ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa, Oddział Śląsk w Sosnowcu, ul. Baczyńskiego 25a, 41-203 Sosnowiec.

Firma ta przedstawiła najkorzystniejszą ofertę cenową.

logo - SIP

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013