Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na przeprowadzenie kursu operatora koparki jednonaczyniowej oraz kursu operatora wózków jezdniowych dla uczestników projektu pn. "Mam zawód-mam pracę w regionie" - Powiat Wodzisławski

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na przeprowadzenie kursu operatora koparki jednonaczyniowej oraz kursu operatora wózków jezdniowych dla uczestników projektu pn. „Mam zawód-mam pracę w regionie”

W wyniku przeprowadzonego postępowania w celu wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej przeprowadzenia kursu operatora koparki jednonaczyniowej o pojemności do 0,8 m3 oraz kursu operatora wózków jezdniowych z napędem silnikowym w transporcie wewnątrzzakładowym dla uczestników projektu pn. Mam zawód - mam pracę w regionie - informacja w załączniku.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofertyPOBIERZ