Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej usługi transportu osób w ramach projektu „Ocean wiedzy i umiejętności” - Powiat Wodzisławski

W wyniku przeprowadzonego postępowania w celu wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej usługi transportu osób w ramach projektu „Ocean wiedzy i umiejętności” zamówienie zostało udzielone firmie:

PHU „MARTPOL” Kura Jarosław
ul. Ranoszka 119
44-330 Jastrzębie Zdrój

Usługa transportu osób w ramach projektu „Ocean wiedzy i umiejętności” jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 9.1.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych”.