Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski III sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

III sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

III sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego odbędzie się 29 stycznia br. w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a. Początek obrad o godzinie 13:30.

Porządek obrad III sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego w dniu 29 stycznia 2015 roku:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie wniosków o zmianę porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z II sesji Rady Powiatu.
4. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie od II sesji.
5. Interpelacje i zapytania radnych.
6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Powiatu oraz przyjęcia planów pracy komisji stałych na rok 2015.
7. Uchwalenie budżetu Powiatu Wodzisławskiego:
a) podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wodzisławskiego na lata 2015-2026,
b) podjęcie uchwały w sprawie budżetu Powiatu Wodzisławskiego na 2015 rok wraz z załącznikami.
8. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2014 r.
9. Rozpatrzenie projektów uchwał w następujących sprawach:
a) wystąpienia ze Śląskiego Związku Gmin i Powiatów z siedzibą w Katowicach,
b) zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Wodzisławskiego
na 2015 rok,
c) zmiany Uchwały Nr II/43/2014 z dnia 18 grudnia 2014 roku w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla Starosty Wodzisławskiego Pana Tadeusza Skatuły.
10. Odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych.
11. Wnioski i oświadczenia radnych.
12. Informacje bieżące.
13. Zamknięcie obrad III sesji.

Przewodniczący Rady

/-/ mgr inż. Eugeniusz Wala