Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski II przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej na terenie miasta Radlin - Powiat Wodzisławski

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA Starosty Wodzisławskiego wykonującego zadanie z zakresu administracji rządowej o II przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej na terenie miasta Radlin, będącej własnością Skarbu Państw.

1. Oznaczenie nieruchomości :działka nr 4130/200 o pow. 0.0620 ha, jednostka ewidencyjna Radlin, obręb Biertultowy, karta mapy 2, zapisana w księdze wieczystej GL1W/00062931/8, gdzie dział III i IV są wolne od wpisów (obciążeń).
2. Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego jest prawo własności nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, położonej na terenie miasta Radlin przy ul. Rybnickiej 347.
3. Cena wywoławcza: wynosi 90.000,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), zwolniona z podatku VAT.
4. Termin i miejsce przetargu: 18 stycznia 2016 r. godz. 1000 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. ul. Bogumińska 2, pokój nr 214 (II piętro).
5. Wysokość wadium: 9.000,00 zł ( słownie: dziewięć tysięcy złotych 00/100) winno być wpłacone w pieniądzu PLN najpóźniej do dnia 14 stycznia 2016 r.
6. Miejsce wywieszenia i publikacji ogłoszenia: strona internetowa Starostwa www.powiatwodzislawski.pl; (w zakładce ogłoszenia) i www.bip.powiatwodzislawski.pl; (w zakładce komunikaty, ogłoszenia, obwieszczenia) oraz tablica ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. ul. Bogumińska 2 i Urzędu Miasta w Radlinie.
7. Szczegółowe informacje o przetargu można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:00 w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. ul.Bogumińska 2, II piętro, pokój nr 201 lub telefonicznie pod nr (32) 4539759.