Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski I Jesienne Targi Pracy w Wodzisławiu Śląskim - Powiat Wodzisławski

I Jesienne Targi Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Śląska Wojewódzka Komenda OHP w Katowicach oraz Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zapraszają wszystkich poszukujących pracy do udziału w I Jesiennych Targach Pracy.

Podczas Targów, które odbędą się 23 października 2014 r. w siedzibie Cechu w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Zamkowej 5, młodzież poszukująca pracy będzie mogła zapoznać się z ofertami pracy stałej oraz krótkoterminowej, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Od godziny 10.00 do 12.00 do dyspozycji odwiedzających będą przygotowane stoiska pracodawców prowadzących rekrutacje na wybrane stanowiska, placówek zajmujących się realizacją kursów
i szkoleń, a także urzędów pracy oraz instytucji realizujących wsparcie z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Celem inicjatywy jest wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy oraz stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy osobami poszukującymi pracy a pracodawcami.

Udział w Targach jest bezpłatny.

Jednostki Ochotniczych Hufców Pracy, które powstały na terenie powiatu wodzisławskiego funkcjonują na mocy porozumienia podpisanego pomiędzy Śląską Wojewódzką Komendą OHP
w Katowicach a Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim.

Plakat – POBIERZ