Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Harcerska Izba Tradycji w Rydułtowach - Powiat Wodzisławski

Harcerska Izba Tradycji w Rydułtowach

Krąg Rydułtowy Stowarzyszenia Ruchu Harcerskiego „CZUWAJ” zaprasza mieszkańców powiatu do Harcerskiej Izby Tradycji Hufca Rydułtowy, gdzie przygotowana została wystawa historycznych materiałów harcerskich.

Wystawa przedstawia wybrane materiały historyczne, mówiące o 90- letniej tradycji harcerskiej na ziemi wodzisławskiej. Unikatowe materiały z zakresu harcerstwa i ich ekspozycja pokazują początki ruchu harcerskiego, w tym na terenie powiatu wodzisławskiego oraz jego losy na przestrzeni lat powojennych.

Izba tradycji, która znajduje się przy ul. Ofiar Terroru 61 czynna jest w czwartki w godzinach od 17:30 do 19:00 oraz na indywidualnie umówiony termin. Kontakt: e-mail: czuwaj.rydultowy@gmail.com

Zadanie publiczne „Lekcja historii w Harcerskiej Izbie Tradycji” jest współfinansowane ze środków Powiatu Wodzisławskiego