Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Halowa piłka nożna w żeńskim wydaniu - Powiat Wodzisławski

Halowa piłka nożna w żeńskim wydaniu

Wczoraj, 28 listopada, w wyremontowanej sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych im. O. Langego w Wodzisławiu Śl. odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Powiatu Wodzisławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt.

W turnieju udział wzięło ponad 50 zawodniczek z 6 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wodzisławskiego. Podczas  zawodów, które prowadzone były systemem „każdy z każdy”, rozegrano 15 meczy.

Bezkonkurencyjne okazały się reprezentantki gospodarzy, które zwyciężyły we wszystkich meczach, nie tracąc ani jednej bramki. Na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki Zespołu Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śl. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęły uczennice Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl.

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny, z rąk Wicestarosty Powiatu Wodzisławskiego – Dariusza Prusa oraz Dyrektora ZSE im. O. Langego w Wodzisławiu Śl. Romana Owczarczyka, otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze również medale i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim. Nie zabrakło także nagród indywidualnych. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Angelikę Tlałka, a najlepszą bramkarką turnieju została Justyna Wuwer.