Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Gołkowice: Wielkanocna wystawa kwiatów i rękodzieła - Powiat Wodzisławski

Gołkowice: Wielkanocna wystawa kwiatów i rękodzieła

Gmina Godów serdecznie zaprasza 8-9 kwietnia 2017 r. do Ośrodka Kultury w Gołkowicach na „Wspólne pasje – wielkanocną wystawę kwiatów i rękodzieła”.

Wystawa będzie czynna w sobotę 8 kwietnia w godzinach od 13.00 do 18.00, a w niedzielę 9 kwietnia w godzinach od 12.00 do 17.00. Więcej informacji na plakacie.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Synergia – integracja społeczności i instytucji pogranicza Godowa i Petrovic u Karvine”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg V-A Republika Polska – Czeska 2014-2020 – wysokość dofinansowania 476.508,32 euro, co stanowi 85% kosztów kwalifikowalnych.