Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Godów: Dni Gminy Godów z Moniką Lewczuk - Powiat Wodzisławski

Godów: Dni Gminy Godów z Moniką Lewczuk

W sobotę 24 czerwca zakraszamy do Gminy Godów gdzie odbędzie się festyn w ramach Dni Gminy Godów, będący zarazem inauguracją projektu „Synergia - integracja społeczności i instytucji pogranicza Godowa i Petrovic u Karvine”. Gwiazda wieczoru, Monika Lewczuk, wystąpi o godz. 20.00.

Poza koncertem Moniki Lewczuk przewidziano szereg innych atrakcji. Dla dzieci zaplanowano dwugodzinne animacje i zabawy z Crazy Club z Raciborza. Młodzież i dorośli z kolei mogą w tym czasie wysłuchać koncertów zespołów z terenu gminy Godów – Bayerbeat oraz Adult+.
O godz. 20.00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Monika Lewczuk.
Po jej występie zapraszamy do zabawy z DJ Remi. W przerwie, około godziny 22.30, zostanie zaprezentowany pokaz laserowy z animacją 3D.

Dodatkowo podczas imprezy dostępne będą darmowe dmuchańce, bezpłatna fotobudka, mała gastronomia, a także stoiska Kół Gospodyń Wiejskich i Punktu Informacji Turystycznej.

Wstęp bezpłatny !!!

Serdecznie zapraszamy do Godowa!

Osoba do kontaktu:  Beata Wala, tel. 32 4765065 wew. 33