Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Gmina Godów zaprasza na zlot motocyklowy - Powiat Wodzisławski

Gmina Godów zaprasza na zlot motocyklowy

W niedzielę, 28 kwietnia, w Skrzyszowie odbędzie zlot motocyklowy, inaugurujący rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

W ramach zlotu planowany jest przejazd kolumny motocykli okolicami gmin: Godów i Mszana. Na uczestników imprezy czeka również wiele atrakcji, m.in. gry i konkursy sprawnościowe, a także koncert zespołu „Tata Sławek”.

Szczegóły na plakacie.

Zlot motocyklowy organizowany jest w ramach projektu „Kultura i sport nas zbliża II” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.