Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Firmy z tytułem Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości - Powiat Wodzisławski

Firmy z tytułem Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości

Kapituła konkursu o tytuł Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości, który odbywa się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., przyznała wyróżnienia dziewięciu firmom z powiatu. Uroczystość odbyła się 9 maja w Syryni.

Tegorocznymi laureatami tytułu zostali:

• Hurtownia Artykułów Przemysłowo-Budowlanych Wiesław Rek z Wodzisławia Śl.,
  • Grupa Fibra Sp. z o.o. Bartosz Nosiadek z Radlina,
  • Agencja Reklamowa Art Group Sp. z o.o. Iwona Fiegler, Krzysztof Fiegler z Rydułtów,
  • Meble Adamczyk Roman Adamczyk z Pszowa,
  • Zakład Masarsko-Wędliniarski Tomasz Kühn z Rogowa,
  • FHU Instal Plus Krzysztof Krzyżok z Godowa,
  • Mazur S.C. Jarosław Mazur, Waldemar Mazur z Mszany,
  • PTHU Matuszek Sp.j. Jan Matuszek z Wodzisławia Śl.,
  • Piekarnia Marian Salamon z Radlina.

Wyróżnienia wspólnie z włodarzami gmin oraz Starszym Cechu Jerzym Waltarem wręczał starosta Tadeusz Skatuła.

Członkowie kapituły konkursowej, składającej się z przedstawicieli władz gmin powiatu oraz wodzisławskiego Cechu, uhonorowali podmioty szczególnie propagujące ideę rozwoju przedsiębiorczości, a w szczególności zaangażowanie właścicieli firm w nieustanny rozwój i zdobywanie nowych rynków, prowadzenie zdrowej konkurencji, wprowadzanie nowatorskich technologii. Oceniano również poziom aktywności przedsiębiorców w życiu społecznym powiatu.