Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dzisiaj spotkanie w sprawie programu współpracy - Powiat Wodzisławski

Dzisiaj spotkanie w sprawie programu współpracy

Zapraszamy przedstawicieli trzeciego sektora na dzisiejsze spotkanie w sprawie programu współpracy powiatu z organizacjami pozarządowymi, podczas którego omówione zostaną m.in. zmiany w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Spotkanie odbędzie się o godz. 15.30 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a. Do udziału zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego. Podczas spotkania omówiony zostanie projekt programu współpracy Powiatu z organizacjami pozarządowymi na 2016 r., a także zmiany w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, szczególnie w odniesieniu do otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych. W spotkaniu wezmą również udział członkowie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim.Projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok” dostępny jest TUTAJ.