Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziś Dzień Pracownika Służby Zdrowia - Powiat Wodzisławski

Dziś Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia władze powiatu składają wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, położnym oraz pozostałym pracownikom służby zdrowia podziękowania i wyrazy uznania za ofiarną i ciężką pracę w odpowiedzialnej służbie niesienia pomocy innym.

bukiet kwiatów

Dziękujemy za profesjonalne wykonywanie obowiązków, za troskę o pacjentów oraz za pełną zaangażowania pracę w ratowaniu najcenniejszej wartości, jaką jest ludzkie życie. Jesteśmy głęboko przekonani, że ratowanie życia drugiemu człowiekowi jest honorem i zobowiązaniem, a ludzie którzy podejmują się tej misji, zasługują na najwyższe uznanie.

Wszystkim Państwu składamy najserdeczniejsze życzenia, sukcesów zawodowych, spełnienia marzeń i pomyślności w życiu osobistym.

Starosta Ireneusz Serwotka z Zarządem Powiatu oraz Przewodniczący Eugeniusz Wala z Radą Powiatu Wodzisławskiego