Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziś Dzień Pracownika Służby Zdrowia - Powiat Wodzisławski

Dziś Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia władze powiatu składają wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, położnym oraz pozostałym pracownikom służby zdrowia zatrudnionym zarówno w publicznych, jak i niepublicznych placówkach ochrony zdrowia, podziękowania i wyrazy uznania za ofiarną i trudną pracę w odpowiedzialnej służbie niesienia pomocy innym.

Pracownicy Służby Zdrowia!

Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim pogody ducha oraz satysfakcji z trudnej, ale jakże ważnej pracy. Proszę przyjąć wyrazy wdzięczności oraz uznania za pełną poświęceń służbę na rzecz drugiego człowieka.

Odpowiedzialność, wyrozumiałość i profesjonalne podejście do pacjentów to nieodłączne wartości Państwa pracy. Dziękujemy za cały trud i serce, jakie wkładacie Państwo w niesieniu pomocy innym.

(-) Starosta Ireneusz Serwotka z Zarządem Powiatu oraz Przewodniczący Eugeniusz Wala z Radą Powiatu Wodzisławskiego